Shoot Sportsbar nieuwe locatie voor Veteranen Meetingpoint
Zondag 15 mei 2016 (1 min, 5 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen week (10 mei) werden de initiatiefneemster van het Veteranen Meetingpoint geheel onverwacht geconfronteerd met het eenzijdige besluit van Stichting Velerlei om de samenwerking met het Veteranen Meetingpoint te beëindigen.
Door dit besluit moesten initiatiefneemsters Michelle Schothuis en mede coördinator Debbie Greten op zoek naar een nieuwe locatie. Doordat reeds bekend was dat de Centrumpost dit jaar gaat sluiten was hier al vooronderzoek naar gedaan.
Overeenkomst Shoot Sportsbar
Afgelopen vrijdag heeft er een gesprek plaatsgevonden met de eigenaar van Shoot Sportsbar, Ferry van der Linden, en is er een akkoord gesloten over de locatie. Vanaf heden zal het Veteranen Meetingpoint zijn activiteiten voortzetten in Shoot Sportsbar. Deze is gevestigd aan de Zuider Carnisseweg, in het clubhuis van Hockeyclub Barendrecht. Het Veteranen Meetingpoint zal vanaf heden ondersteund worden door Stichting Veteranen Comité Barendrecht.
Michelle en Debbie bedanken het bestuur van Stichting Velerlei en de Centrumpost voor het faciliteren van de locatie en hun samenwerking. Zij kijken erg uit naar de samenwerking met Shoot Sportsbar en hopen dat deze vernieuwde locatie meer veteranen en hun thuisfront zal trekken
Veteranen Meetingpoint
Veteranen en thuisfront kunnen iedere derde vrijdag van de maand terecht bij het Veteranen Meetingpoint. Voor meer informatie of aanmeldingen kan er contact worden opgenomen met Michelle en Debbie via veteraneninloop@gmail.com of telefoonnummers 06-52668055 en/of 06-16469144.
Recent nieuws
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026
-
Volgende stap gezet voor bijna 2.000 nieuwe woningen in Stationstuinen, bouw start in 2027
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw bootcampparcours geopend in Carnisser Park op geluidswal A15
Donderdag 16 juli 2026
-
Demonstraties tegen AZC in Barendrecht én tegen-anti-AZC demonstratie op gemeentehuisplein
Woensdag 15 juli 2026