Savosa organiseert Beach handbal toernooi op sportveld bij Aksent
Maandag 20 juni 2016 (1 min, 16 sec)
BARENDRECHT – Handbalvereniging Savosa organiseert komend weekend een Beach handbal toernooi op het sportveld achter sporthal Aksent. Aanstaande vrijdag zullen er op het huidige veld twee zandvelden worden aangelegd. Van vrijdagavond tot en met zondag zullen er wedstrijden worden gespeeld: “Indien het weer ons goedgezind is, zijn alle ingrediënten aanwezig om van deze eerste editie een onvergetelijke happening te maken“, aldus de organisatoren.
Publiek is op alle drie de dagen welkom om een kijkje te komen nemen. Samen met teams uit de regio, maar ook van buiten onze provincie, zal er een toernooi worden gespeeld. Voor bezoekers is er een kleine braderie met leuke artikelen, een sjoelbak, schminken en een loterij. Uiteraard wordt de inwendige mens niet vergeten, er is fruit maar ook suikerspinnen. De huiskok van de club, Dion, is ook aanwezig.
Beach handbal
Vrijdagavond komen de Dames Senioren in actie. Zaterdag de D & B dames en ons jongens team. Zondag is het de beurt aan de E, C en A dames.
- Vrijdag 24 juni: Wedstrijden van 19:30 tot 22:00 uur.
- Zaterdag 25 juni: Wedstrijden van 9:30 tot 17:10 uur
- Zondag 26 juni: Wedstrijden van 9:30 tot 17:10 uur
Beach Barendrecht
Voorgaande jaren speelde handbalvereniging Savosa mee tijdens Beach Barendrecht op het Doormanplein. Naast het Beach voetbaltoernooi op zaterdag werden er vorig jaar op zondag handbalwedstrijden gespeeld. Dit jaar zal er geen Beach Barendrecht op het Doormanplein worden georganiseerd, daarom besloot Savosa een eigen evenement te organiseren. Ter opvolging van Beach Barendrecht is er sinds kort ook een beach sportveld aangelegd op sportpark de Bongerd.
Foto: Handbalwedstrijd tijdens Beach Barendrecht 2014 op het Doormanplein
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025