Koopavond- en zaterdagopenstelling van parkeergarage onder gemeentehuis
Donderdag 19 oktober 2017
(36 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Er wordt hard gewerkt op en aan het Binnenhof. Dat geeft de nodige overlast voor winkeliers en het winkelend publiek, er zijn nu immers een stuk minder parkeerplaatsen beschikbaar.
De parkeerplaats aan de Maasstraat is beschikbaar als alternatief, maar die ligt natuurlijk wat verder van het centrum af. Om die reden wordt vanaf morgen (Vrijdag 20 oktober 2017) (20 oktober) ook de parkeergarage onder het gemeentehuis op de koopavond en op zaterdag opengesteld voor het publiek.
De ingang van de garage is aan de Maasstraat, naast het politiebureau. Op vrijdag kunt u uw auto kwijt vanaf 16.00 uur. De garage sluit op vrijdagen om 22.00 uur. Op zaterdag gaat de garage om 9.00 uur open en sluit weer om 18.00 uur. Parkeren is op eigen risico.
Recent nieuws
-
Oprit vanaf Kilweg naar A29 Rotterdam vanavond dicht voor werkzaamheden aan asfalt
Vrijdag 5 maart 2021
-
Aanleg van eerste Tiny Forest van start bij de Trinoom
Vrijdag 5 maart 2021
-
Vechtpartij in het centrum van Barendrecht, wethouder grijpt in en voorkomt verdere escalatie
Donderdag 4 maart 2021
-
Vanaf half maart weer Amerikaanse legerhelikopters over Barendrecht
Donderdag 4 maart 2021
-
Verdachten (15 en 16) van vechtpartij Middeldijkerplein weer vrijgelaten, politie doet nader onderzoek
Woensdag 3 maart 2021