28 april – 6 mei: Beperkt of geen treinverkeer vanaf station Barendrecht
Woensdag 4 april 2018 (1 min, 37 sec)
BARENDRECHT – Tussen zaterdag 28 april en zondag 6 mei voert ProRail werkzaamheden uit aan het spoor, hierdoor zal er op bepaalde dagen geen treinverkeer mogelijk zijn vanaf station Barendrecht.
De werkzaamheden gaan om het deels vervangen van het spoor over een brug bij Dordrecht en het vervangen van wissels, onder andere bij Zwijndrecht. De werkzaamheden vallen samen met de werkzaamheden aan het tramspoor in Carnisselande waardoor er 3 weken geen trams rijden.
Beperkt treinverkeer
Uit navraag bij de NS wordt duidelijk dat er geen treinen rijden vanaf station Barendrecht op zaterdag 28 april, zondag 29 april en maandag 30 april (+zaterdag 5 mei en zondag 6 mei). Sprinters rijden in die periode vanaf Rotterdam Centraal tot aan Rotterdam-Zuid. De NS zet stopbussen in. Elk kwartier (maandag) of half uur (weekend) vertrekt er in beide richtingen een bus (in/uitchecken met je OV chipkaart; standaard tarief van de treinrit). De busdienst is opgenomen in de NS Reisplanner.
Van dinsdag 1 tot en met vrijdag 4 mei rijden er weer sprinters tussen Rotterdam Centraal en Dordrecht, zo stelt de NS woordvoerder (de reisplanner geeft momenteel echter andere info aan). Het is momenteel nog onbekend of er op zaterdag 5 en zondag 6 mei treinen vanaf station Barendrecht zullen rijden.
Update 26 april: Op zaterdag 5 mei en zondag 6 mei geeft de reisplanner momenteel aan dat er ook GEEN treinen rijden vanaf station Barendrecht. Er worden bussen ingezet als vervangend vervoer.
Reisplanner
Zuidelijker op het traject van de sprinter zijn in ieder geval nog wel wijzigingen: “Tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe rijden op zaterdag 5 mei bussen in plaats van treinen en de gehele periode geen treinen maar bussen tussen Lage Zwaluwe en Roosendaal“, aldus een woordvoerder van de NS: “Zoals je ziet is er soms per dag een ander reisadvies. Het beste advies wat wij reizigers kunnen geven is: check voor elke reis de Reisplanner en hou rekening met extra reistijd in deze periode op dit traject.”
Zie ook: Vanaf 28 april drie weken lang geen trams in Carnisselande, RET zet pendelbus in
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025