Vanaf 28 april drie weken lang geen trams in Carnisselande, RET zet pendelbus in
Maandag 26 maart 2018 (55 sec)
BARENDRECHT – Vanaf zaterdag 28 april tot en met zondag 20 mei rijden er geen trams in Carnisselande. De RET voert in deze periode werkzaamheden uit aan het spoor. De werkzaamheden vinden plaats tussen 7:00 en 19:00 uur. “Sporadisch ook later in de avond en nacht“, aldus de RET. Ook buiten deze tijden rijden er geen trams.
Tramlijn 25 zal gedurende deze volledige periode in beide richtingen worden vervangen door een pendelbus tussen Carnisselande en Breeplein. De pendelbus begint bij de halte aan de Carnisserbaan, halte: “Vaanpark / IKEA” (thv Middeldijk).
Pendelbus
De pendelbus (lijn 725) rijdt vanaf de Carnisserbaan via de Zuidersingel, Avenue Carnisse, Noordersingel en Carnisser Baan richting de Vrijenburgweg. De haltes zijn op de hoek van de Zuidersingel met de Avenue Carnisse (dichtstbijzijnde halte als vervanging voor Middeldijkerplein), hoek van de Avenue Carnisse met de Noordersingel, op de Carnisser Baan thv de Groningseweg en op de Carnisserbaan thv de Aciahout (vlak voordat de bus de brug over gaat).
De RET geeft aan dat de frequentie en vertrektijden nagenoeg gelijk zullen zijn aan die van de tram. Wel moeten reizigers rekening houden met de extra overstap en een langere reistijd.
Recent nieuws
-
Automobilist doorgereden na aanrijding bij verkeerslicht Dierensteinweg – 1e Barendrechtseweg
Vrijdag 2 januari 2026
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025