EVB: “Bewoners zeer ongerust over nieuwe Drive-in van KFC”
Maandag 27 februari 2017 (59 sec)
BARENDRECHT – Echt voor Barendrecht (EVB) heeft vragen gesteld aan het college over de nieuwe Drive-in van de KFC in Barendrecht. De KFC is gelegen op bedrijventerrein Reijerwaard, pal tegen de grens met Rotterdam. In verband met de verbouwing is het restaurant al sinds 8 januari gesloten.
“Echt Voor Barendrecht is door bewoners van de Wester Hordijk benaderd. Zij zijn zeer ongerust over de nieuwe Drive-in van KFC in Reijerwaard die dicht langs de huizen is gesitueerd.”
Overlast
“Wij hebben de situatie in ogenschouw genomen en kunnen ons voorstellen dat er overlast kan ontstaan voor omwonenden. Het woongenot van omwonenden kan verminderd worden door wachtende auto’s met draaiende motor, geluidsoverlast, uitlaatgassen en autolichten.“, aldus de EVB aan het college.
Raadslid Marcel Hazebroek vraagt het college namens de EVB fractie om naar de (mogelijke) overlast te kijken en “met de bewoners en de directie van KFC te gaan praten om een oplossing te vinden.”
Foto: Archieffoto KFC Barendrecht (Foto: KFC)
Update: Ook D66 Barendrecht is met bewoners in gesprek over de situatie:
In gesprek met bewoners Wester Hordijk. De nieuwe KFC is wel heel hoog: camera’s, lichtmasten, drive in achterlangs. Communicatie ontbrak… pic.twitter.com/83kaRhojw6
— D66 Barendrecht (@d66barendrecht) February 27, 2017
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025