Bijna €10.000 voor opleiding van nieuwe vrijwilligers Hospice de Reiziger
Vrijdag 24 februari 2017 (36 sec)
BARENDRECHT – Hospice de Reiziger aan de Voordijk heeft een financiële bijdrage ontvangen van Sluyterman van Loo en Stichting Pape-fonds. Het fonds komt ten goede aan de opleiding van nieuwe vrijwilligers voor het Hospice.
“Onze commissie fundraising heeft een mooi bericht ontvangen van Sluyterman van Loo op het verzoek om subsidiegelden t.b.v. de opleiding van nieuwe vrijwilligers. Via Sluyterman van Loo Ouderenprojecten ontvangen we €4.988. Zij werken samen met de Stichting Pape-fonds, een organisatie met identieke doelstellingen, ook zij doneren €4.987 euro.”
Opleiding
Het totaalbedrag van €9.975 zal worden gebruikt voor drie trainingstrajecten van de nieuwe vrijwilligers. In maart en mei beginnen twee groepen met de opleiding. De derde groep start later dit jaar.
Foto: De gezamenlijke woonkamer in Hospice de Reiziger
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025