Oproep: Organiseer jij een Serious Request actie in Barendrecht?
Maandag 14 december 2015 (1 min)
BARENDRECHT – Vrijdag 18 december gaat de actie Serious Request van radio 3FM weer van start. Drie DJ’s sluiten zich zes dagen op in het Glazen Huis, tijdens en voorafgaand aan deze periode worden er door het hele land acties georganiseerd om geld in te zamelen voor het goede doel.
Acties
BarendrechtNU is op zoek naar mensen die een actie organiseren in Barendrecht. Misschien kunnen wij jou dan helpen om een groter publiek te bereiken of juist jouw resultaten te laten zien. Dus ben of ken jij iemand die dit jaar een grote óf kleinere Serious Reuqest actie organiseert in Barendrecht, laat dan van je horen via het contactformulier of mail jouw verhaal direct naar nieuws [@] barendrechtnu.nl. Ga je iets met veel mensen organiseren, laat het dan op tijd weten.
Bekijk hier een aantal van de acties van vorig jaar: cupcakes bakken, acties op scholen en een zwem en schaatsmarathon.
Doel
Serious Request zet zich dit jaar in voor de generatie van de toekomst in oorlogs- en conflictgebieden: kinderen en jongeren die leven onder de meest extreme omstandigheden en daardoor weinig kans hebben op scholing en ontwikkeling.
Zie ook: SR15: “Zes uur van het Houten Hok” in Inge de Bruijn Zwembad
Recent nieuws
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026
-
Volgende stap gezet voor bijna 2.000 nieuwe woningen in Stationstuinen, bouw start in 2027
Vrijdag 17 juli 2026