Verhuur nieuwbouw appartementen Maasstraat op vrijdag 1 september van start
Donderdag 31 augustus 2017 (1 min, 21 sec)
BARENDRECHT – Op vrijdag 1 september vanaf 20.00 uur kunt u reageren op de geadverteerde levensloopbestendige nieuwbouwappartementen aan de Maasstraat/Binnenlandse Baan, zo laat Patrimonium weten: “We adverteren de woningen op Woonnet Rijnmond, onder woongebouw/nieuwbouwproject.”
De reactietermijn is vijf dagen. De voorwaarden staan per woning vermeld. Voldoet u aan de gestelde voorwaarden? Dan maakt u kans op een nieuwbouwwoning aan de Maasstraat/Binnenlandse Baan.
Clusters
Patrimonium benadrukt dat je alleen kunt reageren op een cluster, niet op een specifieke woning: “De woningen adverteren we geclusterd. U reageert niet op een specifieke woning maar op een cluster, waarin verschillende type woningen staan met dezelfde huurprijs“:
De vier clusters:
- Kale huurprijs € 592,55* met voorrang voor Barendrechters
- Kale huurprijs € 592,55* zonder voorrang voor Barendrechters
- Kale huurprijs € 710,68* met voorrang voor Barendrechters
- Kale huurprijs € 710,68* zonder voorrang voor Barendrechters
* De huurprijzen zijn gebaseerd op 2017. U huurt de woning volgend jaar, dit betekent dat de huurprijs wordt aangepast aan de grenzen die in 2018 zullen gelden, aldus Patrimonium.
De oplevering van de woningen staat gepland voor mei 2018. Eind juni 2017 ging de eerste paal de grond in nadat het voormalige postkantoor/Centrumpost was gesloopt.
Appartementen voor 55-plussers
Het woongebouw bestaat uit 40 betaalbare levensloopbestendige en energiezuinige sociale huurwoningen, waarvan 38 driekamerappartementen en 2 tweekamerappartementen. Alle appartementen zijn rolstoel- en rollatortoegankelijk en hebben een apart toilet. Daarnaast zorgen de ruime entree aan de Maasstraat, de lift en de scootmobielruimte ervoor dat de nieuwbouw geschikt is voor 55-plussers. Zij zijn dan ook de doelgroep die voorrang krijgt bij de verhuur van de appartementen.
Foto/schets: Patrimonium
Nieuwbouw #Maasstraat gaat de hoogte in. Foto van nu en foto van afgelopen donderdag: pic.twitter.com/SL5t7hO6Qw
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 12, 2017
Recent nieuws
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026
-
Volgende stap gezet voor bijna 2.000 nieuwe woningen in Stationstuinen, bouw start in 2027
Vrijdag 17 juli 2026