FOTO’S: Avondvierdaagse Barendrecht 2018 van start
Maandag 11 juni 2018 (31 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanavond (Maandag 11 juni 2018) zijn ruim 2.000 deelnemers van start gegaan voor de Avondvierdaagse Barendrecht 2018. De wandeling ging van start bij het Inge de Bruijn Zwembad en liep door de wijken Meerwede en Vrijenburg.
De 15 groepen zullen de komende dagen niet alleen hun best doen om iedere dag de finish te halen, ook wordt er door een jury (tijdens de wandeling) gezocht naar de leukste, veiligste en leukste+veiligste groep. In totaal zijn er aan het eind van de vierdaagse dus 3 prijzen te verdelen. Vorig jaar won basisschool De Grote Reis uit Portland de wisselbeker voor leukste én veiligste groep.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025