Routes Avondvierdaagse Barendrecht 2018
Zondag 10 juni 2018 (50 sec)
BARENDRECHT – [Routes] Morgenavond (Maandag 11 juni 2018) gaat de Avondvierdaagse Barendrecht 2018 weer van start vanaf het parkeerterrein bij Het Inge de Bruijn Zwembad (Hamburg 200). Houd er rekening mee dat de autoweg rond de startlocatie is afgesloten, geadviseerd wordt om op de fiets te komen.
Om 18:00 uur starten de lopers voor de 10 km. Vanaf 18:05 start iedere paar minuten één van de 14 groepen die samen de 5 km route gaan lopen. De laatste groep vertrekt rond 18:55 uur. Iedere groep vertrekt vanuit een eigen startvak op het parkeerterrein voor het zwembad. Aanmelden is morgenavond (Maandag 11 juni 2018) nog mogelijk bij de tent van de organisatie.
Routes
De routes voor de Avondvierdaagse Barendrecht 2018 zijn gelijk aan die van de Avondvierdaagse 2017. Bekijk hier de 5 en 10 kilometer routes per dag. Via de website van de Avondvierdaagse Barendrecht kan tevens een PDF worden gedownload met de uitgeschreven route per afstand/dag.
Fotograaf: Avondvierdaagse Barendrecht, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025