FOTO’S: Truckrun met dolblije deelnemers rijdt toeterend door Barendrecht
Zaterdag 1 juli 2017 (56 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Het was vandaag (Zaterdag 1 juli 2017) een geweldige dag voor de 200 deelnemers van de Truckrun met een verstandelijke beperking. Ze mochten vandaag (Zaterdag 1 juli 2017) meerijden in één van de 125 deelnemende trucks, vrachtwagens, brandweerauto’s of bussen.
Het starschot werd om 12:00 uur gegeven op het terrein van Hillfresh. Het startschot werd dit jaar gelost door burgemeester van Belzen en directievoorzitter Matthé van Tour van de Rabobank (sponsor).
Bekijk hier een (korte) sfeervideo van de Truckrun of bekijk hier de volledige start (15min).
Truckrun
De trucks zijn in 3 uur tijd (toeterend) door Barendrecht gereden. Ook dit jaar waren er weer veel inwoners die langs de route stonden om naar de deelnemers te zwaaien. Zij kregen veelal een brede glimlach te zien en er werd terug gezwaaid door de bijrijder én chauffeur.
In onderstaand foto-verslag zijn foto’s te vinden van het startterrein, het startschot, het vertrek, vanuit het centrum van Barendrecht, vanaf de Barendrechtseweg, vanaf de Kilweg en vanaf de Boerhaavelaan/Dorpsstraat.
Superleuk om te zien: Ruim 2.000 bezoekers hebben (een deel van) de #Truckrun gevolgd via https://t.co/e2EUbPUWIP #experiment #geslaagd
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 1, 2017
Video’s
Timelapse van de start:
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 13 juni: Veteranendag Barendrecht in Oude Dorpskern
Woensdag 10 juni 2026
-
Fatbike controleactie op het gemeentehuisplein, startschot van landelijke campagne
Woensdag 10 juni 2026
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026