Vanaf volgende week eindelijk een openbaar toilet bij treinstation van Barendrecht
Vrijdag 14 december 2018 (54 sec)
BARENDRECHT – De gemeente verwacht dat vanaf volgende week een nieuw openbaar toilet voor reizigers in gebruik kan worden genomen bij station Barendrecht. Al vele jaren klagen reizigers en omwonenden over het gebrek aan een openbaar toilet bij het station. Reizigers kunnen niet naar het toilet en omwonenden gaven aan met enige regelmaat reizigers aan de voordeur te hebben staan met het verzoek of ze gebruik mochten maken van hun toilet.
De nieuwe toiletvoorziening wordt gerealiseerd bij de bewaakte fietsenstalling bij het fietserstunneltje onder het spoor door (Gebroken Meeldijk). Deze fietsenstalling werd eerder dit jaar opgeknapt en deels gratis gemaakt (eerste 24 uur).
Toilet
Het toilet komt inpandig bij de bewaakte fietsenstalling. Hier wordt tegelijkertijd ook gewerkt aan een fietsreparatiepunt. Reizigers met (kleine) defecten aan de fiets, zoals een lekke band of een kapot fietslicht, kunnen hier terecht om hun fiets te laten repareren.
Op dit moment leggen we samen met @NS_Online en @Prorail de laatste hand aan een toilet bij het NS-station #Barendrecht. Naar verwachting wordt het eind volgende week in gebruik genomen. Locatie: fietsenstalling Gebroken Meeldijk.
— gemeente Barendrecht (@BARENDRECHTzh) December 14, 2018
Recent nieuws
-
Auto op zijn kop in sloot Lorentzweg, verdachte (30) voor de rechter: “Dood door schuld 10-jarige jongen”
Vrijdag 24 maart 2023
-
Nieuw op de Middenbaan: De Schalm Tandtechniek
Woensdag 22 maart 2023
-
Erepenning voor Arnold Sluijs
Dinsdag 21 maart 2023
-
Avondvierdaagse 2023 start 5 juni bij BLOK0180: “Na afwezigheid van twee jaar kunnen en mogen we weer”
Dinsdag 21 maart 2023
-
Februari 2023: 2 straatroven en 6 mishandelingen in Barendrecht
Zaterdag 18 maart 2023