Volg de Truckrun live op BarendrechtNU vanaf het startschot om 12:00 uur
Vrijdag 30 juni 2017 (2 min, 2 sec)
BARENDRECHT – Zaterdag 1 juli gaat de jaarlijkse Truckrun weer van start. Om 12:00 uur zullen 125 trucks, met aan boord in totaal 200 deelnemers met een verstandelijke beperking, starten met de 3 uur durende rondrit door Barendrecht.
Wil jij langs de route naar de deelnemers gaan kijken, zwaaien of terug toeteren (dat vinden ze leuk!)? Of juist op tijd met je auto de drukte voor zijn? Dan heeft BarendrechtNU morgen (Zaterdag 1 juli 2017) een oplossing voor je: Volg de locatie van de stoet live via de Truckrun kaart.
UPDATE: Foto’s en video Truckrun Barendrecht 2017
Truckrun Live
Vanaf 12:00 uur kun je op deze pagina zien waar de Truckrun naartoe gaat en waar ze precies rijden in Barendrecht. De locatie van de eerste wagen van Verkeersregelaars Barendrecht wordt live doorgestuurd naar de kaart op de website. Uiteraard word je via de website ook met foto’s op de hoogte gehouden van de start van de Truckrun.
Het volgsysteem is de afgelopen dagen, na overleg met de organisatie, als spontaan idee ontwikkeld door BarendrechtNU. Het betreft een experiment waarbij iedere 5 – 20 seconden een nieuwe locatie te zien moet zijn op de kaart. Het is daarbij niet nodig om de pagina te verversen, de kaart toont automatisch nieuwe updates. De technologie wordt tijdens de Truckrun voor het eerst echt in gebruik genomen. Mocht er iets fout gaan, probeer dan de pagina te verversen.
Programma Truckrun 2017
Stichting Truckrun Barendrecht organiseert sinds 2011 een jaarlijks terugkerend evenement. Een rondrit door Barendrecht waarbij mensen (jong en oud) met een verstandelijke beperking als bijrijder mogen meerijden op een vrachtwagen.
Vanaf 9.00 uur |
Aankomst en aanmelding chauffeurs, hier ontvangt iedere deelnemer een lunchpakket en consumptiebonnen voor een hapje en een drankje bij terugkomst.
|
Vanaf 9.30 uur | Aankomst en aanmelding bijrijders, hier ontvangt iedere deelnemer een lunchpakket en consumptiebonnen voor een hapje en een drankje bij terugkomst. |
12.00 uur | Start Truckrun. Het startschot zal dit jaar gelost worden door de burgemeester van de gemeente Barendrecht, de heer J. van Belzen en de directievoorzitter van de Rabobank, de heer M. van Tour. |
Vanaf 12.30 uur | Zangduo Anita en Ed zullen de achterblijvers op terrein voorzien van een spetterend optreden. |
+/- 15.00 uur |
Optreden van Peter Meijer
Feestelijke binnenkomst van de trucks
|
Na het genot van een hapje en een drankje op het terrein, kunnen de dansschoenen aan en kunnen we gaan genieten van de onderstaande optredens: | |
15.30 uur | Optreden van Tom Haver |
16.00 uur | Optreden van Peter Meijer |
16.30 uur | Prijsuitreiking van de mooist versierde truck |
17.00 uur | Optreden Anita en Ed. |
18.30 uur | Afsluiting |
Recent nieuws
-
Vier verstekelingen ontdekt in vrachtwagen aan de Koopliedenweg
Maandag 30 januari 2023
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023