Politie doet instap in woning aan de Zeeg: twee wapens aangetroffen
Zaterdag 28 maart 2015 (1 min, 17 sec)
BARENDRECHT – [Foto + Update] Rond half drie vanmiddag (Zaterdag 28 maart 2015) heeft de politie een instap gedaan in een woning aan de Zeeg. Een speciale politie-eenheid (Team Paraatheid) heeft hierbij ondersteuning verleend.
Vuurwapenonderzoek
De politie is de woning binnengegaan voor een onderzoek naar vuurwapens. Hierbij zijn twee vuurwapens aangetroffen en in beslag genomen. Het is niet duidelijk of het om echte of nep wapens gaat.
Twee aanhoudingen
De twee mannen die in het huis aanwezig waren, een 21-jarige man en een 48-jarige man, zijn aangehouden bij de actie. Het lijkt erop dat de hoofdbewoners niet aanwezig waren ten tijde van de instap, zij kwamen pas aan toen er al zes man politie in de woning stond voor het onderzoek en de twee anderen waren aangehouden.
Op een foto van een omwonende is te zien dat er in totaal vier heren tegen de zijkant van de woning zijn gefouilleerd door de politie.
Vanmiddag collega’s Barendrecht ondersteund bij onderzoek vuurwapen. Twee verdachten aangehouden na instap woning. pic.twitter.com/jQjNu5WSxd
— Team Paraatheid Rdam (@teamparaatheid) March 28, 2015
Update: Balletjespistool
De aangetroffen wapens bleken na onderzoek geen vuurwapens te zijn. Het gaat om een alarm- en balletjespistool. Politie Barendrecht: “Beide wapens zijn voor afdreiging geschikt en strafbaar volgens de Wet Wapens en Munitie. Beide wapens zijn in beslag genomen. De verdachten zijn overgebracht naar het politiebureau voor verhoor.”
De politie is de woning binnengegaan nadat ze een tip hadden ontvangen.
2/2 Na onderzoek bleken het een balletjes en alarm pistool te zijn. De verdachten zijn voor verhoor gebracht naar politiebureau Zuidplein. — Remy Hartog (@POL_Hartog) March 28, 2015
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026
-
8 en 9 mei: Bethelbazar bij de Bethelkerk aan de Schaatsbaan
Woensdag 6 mei 2026
-
Tweede minderjarige verdachte veroordeeld voor gewapende overval op Ritel
Woensdag 6 mei 2026