Auto tegen de vangrail op afrit A29
Zaterdag 28 maart 2015 (45 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Rond kwart over drie vanmiddag (Zaterdag 28 maart 2015) is een auto tegen de vangrail geklapt op de afrit van de A29. Twee ambulances, politie en Rijkswaterstaat kwamen ter plaatse. Voor de afhandeling van het ongeluk is de afrit korte tijd afgesloten geweest.
Vangrail
De auto stond 180 gedraaid op de afrit en is tot stilstand gekomen tegen de vangail. De auto liep hierbij aanzienlijke schade op.
Twee ambulances die (tegen het verkeer in) vanaf de Kilweg ter plaatse kwamen konden snel weer vertrekken. Om de kapotte auto weg te halen en ambulances te laten keren is de afrit wel enige tijd afgesloten geweest.
Niet de eerste keer
Hoe het ongeluk kon gebeuren is niet bekend. Wel heeft een medewerker van Rijkswaterstaat eerder al eens verteld dat het type asfalt dat daar ligt niet geschikt zou zijn omdat het te glad is bij regenachtig weer. Er gebeuren dan ook vaker soortgelijke ongelukken.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026
-
Brand bij verborgen tentenkamp in bosgebied langs A15 Vaanplein
Donderdag 27 augustus 2026
-
Politie deelt beelden van verdachten van fatbike straatroof aan Van Beuningenhaven
Zondag 23 augustus 2026
-
Bedreiging met vuurwapen, zwaarbewapende politie eenheid gaat woning binnen aan Olmenwede
Vrijdag 21 augustus 2026