Derde verdachte overval Van der Hoekleede aangehouden
Maandag 23 december 2013 (41 sec)
BARENDRECHT – Na uitgebreid onderzoek door het Regionaal Team Overvallen van de politie Eenheid Rotterdam is een derde verdachte aangehouden voor een overval die gepleegd is op 20 september jl aan de Van der Hoekleede in Barendrecht. Het gaat om een 24 jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats. Hij is dinsdag 17 december aangehouden.
Vlak na de overval werd één verdachte op heterdaad aangehouden en een tweede verdachte werd 29 oktober in Eindhoven aangehouden.
Op 20 september omstreeks 12:15 uur belde één van de daders aan bij het slachtoffer met een bos bloemen. De 61-jarige vrouw vertrouwde het niet, maar voordat ze de voordeur kon sluiten, drongen de daders de woning binnen. Ze bedreigden haar met een mes. Ook werd ze geschopt en geslagen.
De afgelopen dinsdag aangehouden verdachte is vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris, die hem voor 14 dagen in bewaring heeft gesteld.
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025