Derde verdachte overval Van der Hoekleede aangehouden
Maandag 23 december 2013 (41 sec)
BARENDRECHT – Na uitgebreid onderzoek door het Regionaal Team Overvallen van de politie Eenheid Rotterdam is een derde verdachte aangehouden voor een overval die gepleegd is op 20 september jl aan de Van der Hoekleede in Barendrecht. Het gaat om een 24 jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats. Hij is dinsdag 17 december aangehouden.
Vlak na de overval werd één verdachte op heterdaad aangehouden en een tweede verdachte werd 29 oktober in Eindhoven aangehouden.
Op 20 september omstreeks 12:15 uur belde één van de daders aan bij het slachtoffer met een bos bloemen. De 61-jarige vrouw vertrouwde het niet, maar voordat ze de voordeur kon sluiten, drongen de daders de woning binnen. Ze bedreigden haar met een mes. Ook werd ze geschopt en geslagen.
De afgelopen dinsdag aangehouden verdachte is vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris, die hem voor 14 dagen in bewaring heeft gesteld.
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
18 jaar cel en TBS voor man uit Barendrecht in grote zedenzaak: Veroordeeld voor alle 37 feiten
Dinsdag 3 maart 2026
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026