11 t/m 21 april: Kruispunt 2e Barendrechtseweg/Lohmanstraat afgesloten, verplicht rechtsaf in nieuwe situatie
Donderdag 6 april 2023 (47 sec)
BARENDRECHT – Het kruispunt aan de 2e Barendrechtseweg en de Mr. Lohmanstraat wordt opnieuw ingericht en is daarom van dinsdag 11 april t/m vrijdag 21 april afgesloten voor verkeer. Borden geven de omleiding aan.
Gemeente Barendrecht: “De kruising wordt veiliger voor doorgaande fi etsers en er komt meer ruimte voor auto’s. Het kruispunt is nu een druk punt met zowel fietsers als auto’s vanuit verschillende richtingen. Bij linksaf slaan vanuit de Mr. Lohmanstraat/het Achterom duurt het soms lang voordat automobilisten ertussen komen. Dat komt de doorstroming niet ten goede.”
Daarom wordt het in de nieuwe situatie verplicht voor auto’s om hier rechtsaf te slaan. “Dit maakt het kruispunt veiliger voor alle weggebruikers.“, aldus de gemeente Barendrecht.
Artikelfoto: Het betreffende kruispunt op de 2e Barendrechtseweg. De auto -zoals te zien op de foto- mag vanuit de Lohmanstraat nu nog linksaf de 2e Barendrechtseweg op slaan, in de nieuwe situatie (na 21 april) is dat niet meer toegestaan.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025