Gemeenteraad komt (digitaal) bijeen voor vergadering over ‘Gevolgen coronavirus voor Barendrecht’
Donderdag 9 april 2020 (35 sec)
BARENDRECHT – Dinsdag 14 april vanaf 20.00 uur is er een digitale raadsbijeenkomst met als onderwerp Gevolgen coronavirus voor Barendrecht. Woensdag 15 april vanaf 20.00 uur is er een raadsvergadering over hetzelfde onderwerp.
Vanwege de huidige coronamaatregelen kan hier geen publiek bij aanwezig zijn. Beide vergaderingen worden live uitgezonden via het raadsinformatiesysteem. U kunt de vergadering rechtstreeks volgen en achteraf terugluisteren.
De agenda van zowel de raadsbijeenkomst alsook de raadsvergadering is uitsluitend gevuld met zaken gerelateerd aan het coronavirus. Wel is er woensdag aan het begin van de vergadering een ‘vragenkwartier’ ingepland.
Bijna alle politieke partijen hebben al vragen ingediend over de aanpak en/of maatregelen door het college omtrent het coronavirus (o.a. over zorg en welzijn, veiligheid/handhaving, ondernemingen/economie, etc).
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025