Dubbel feest bij viering van 1-jarig bestaan Theehuys Polderzicht
Maandag 5 februari 2018 (49 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen weekend werd in de Barendrechtse Zuidpolder het 1-jarige bestaan van Theehuys Polderzicht gevierd. In een feestelijk aangekleed Theehuys ontvingen de winnaars van de kleurwedstrijd hun prijs uit handen van Mevrouw Tuit, de Theehuys mascotte.
Tijdens het weekend werden voor het eerst theeproeverijen georganiseerd. Verspreid over 4 sessies hebben inmiddels al zo’n 50 deelnemers deelgenomen, het plan is om iedere maand een theeproeverij te gaan houden.
Dubbel feest
Behalve het 1-jarige bestaan mocht eigenaresse Lyan Leeuwenburg afgelopen zaterdag de prijs voor beste start-up in de BAR regio in ontvangst nemen tijdens het BAR Business Gala. De award hiervan werd trots getoond in het Theehuys, tussen de cadeau’s van de (vaste) gasten van de horecagelegenheid.
Trouwlocatie
Aankomende week staat er weer een feestelijke gebeurtenis in het Theehuys op het programma: de locatie zal worden aangewezen als officiële trouwlocatie in Barendrecht, zo vertelde een trotse Lyan Leeuwenburg. Volgende maand zal wethouder van der Linden al het eerste huwelijk voltrekken op de locatie in de Zuidpolder.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025