Kunstschaatsster Sophie Bijkerk (13) in finale Superkids
Maandag 1 juni 2015
(53 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Kunstrijdster Sophie Bijkerk bereikte na een prima optreden in de halve finale op 22 mei de finale van de talentenshow Superkids, de kijkcijferhit van RTL 4 op de vrijdagavond. De presentatie is in handen van Johnny de Mol en Wendy van Dijk.
De acts worden beoordeeld door een vakjury bestaande uit Carlo Boszhard, Dinand Woesthoff, Angela Schijf en Tijl Beckand en een 100-koppige publieksjury.
Sophie in de finale
In de finale van Superkids laten de 10 finalisten tussen de 6 en 14 jaar hun bijzondere talent zien. Sophie Bijkerk (13 jaar) uit Barendrecht laat haar talent op het gebied van kunstschaatsen zien. Sophie is lid van de Dordtse Kunstrijvereniging en heeft de titel Nederlands Kampioene in de categorie Advanced Novice 2015 op zak. Met haar uitstekende techniek, prachtige stijl en elegantie wist zij met hoge punten de finale van Superkids te bereiken.
Zal Sophie ook schitteren in de finale en een hoge notering behalen? Voor de kinderen met de drie hoogste noteringen is een “studiebeurs” te winnen.
De finale van Superkids wordt uitgezonden a.s. vrijdag (5 juni) om 20.30 uur op RTL 4.
Foto: M. Bijkerk
Recent nieuws
-
Tarieven gemeentebelasting 2021 vastgesteld: Afvalstoffenheffing stijgt met 19%
Zaterdag 16 januari 2021
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021
-
Oplossing voor gaten in talud spoortunnel kan nog 2 jaar duren
Woensdag 13 januari 2021
-
Wethouder Proos wil met brandbrief aandacht vragen voor ‘vergeten’ ondernemers: Concrete voorbeelden van belang
Woensdag 13 januari 2021