Kunstschaatsster Sophie Bijkerk (13) in finale Superkids
Maandag 1 juni 2015 (53 sec)
BARENDRECHT – Kunstrijdster Sophie Bijkerk bereikte na een prima optreden in de halve finale op 22 mei de finale van de talentenshow Superkids, de kijkcijferhit van RTL 4 op de vrijdagavond. De presentatie is in handen van Johnny de Mol en Wendy van Dijk.
De acts worden beoordeeld door een vakjury bestaande uit Carlo Boszhard, Dinand Woesthoff, Angela Schijf en Tijl Beckand en een 100-koppige publieksjury.
Sophie in de finale
In de finale van Superkids laten de 10 finalisten tussen de 6 en 14 jaar hun bijzondere talent zien. Sophie Bijkerk (13 jaar) uit Barendrecht laat haar talent op het gebied van kunstschaatsen zien. Sophie is lid van de Dordtse Kunstrijvereniging en heeft de titel Nederlands Kampioene in de categorie Advanced Novice 2015 op zak. Met haar uitstekende techniek, prachtige stijl en elegantie wist zij met hoge punten de finale van Superkids te bereiken.
Zal Sophie ook schitteren in de finale en een hoge notering behalen? Voor de kinderen met de drie hoogste noteringen is een “studiebeurs” te winnen.
De finale van Superkids wordt uitgezonden a.s. vrijdag (5 juni) om 20.30 uur op RTL 4.
Foto: M. Bijkerk
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025