Bouw MFA Kruidentuin voor de zomer nog van start
Donderdag 16 april 2015 (59 sec)
BARENDRECHT – Tussen de Kruidentuin en de Binnenlandse Baan wordt de nieuwe MultiFunctionele Accommodatie (MFA) Kruidentuin gebouwd. De MFA Kruidentuin biedt straks onderdak aan CBS De Hoeksteen, kinderopvang Eiland Marlyne, het Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG), het wijkteam en sporthal Vitaal. Nog voor de zomervakantie wordt de voormalige huisvesting van CBS De Hoeksteen gesloopt om ruimte te maken voor de MFA Kruidentuin.
Naar verwachting is de nieuwe MFA in het vierde kwartaal van 2016 klaar.
Zie ook: Krakers stichten brand in schoolgebouw Hoeksteen tijdens brandweerwedstrijden
Centrale ligging
Wethouder Jeroen Gebben (jeugd en onderwijs) is enthousiast over de mogelijkheden van de MFA Kruidentuin. “Door de combinatie van functies in het nieuwe gebouw ontstaat een integraal kindcentrum (IKC). Een bruisend netwerk van zeer betrokken partners met laagdrempelige voorzieningen voor jeugd, ouders en wijkbewoners. De centrale ligging in Barendrecht is een belangrijk pluspunt.”
Tijdelijke huisvesting leerlingen
Leerlingen van CBS De Hoeksteen zijn inmiddels tijdelijk verhuisd naar het gebouw van voormalige OBS De Dubbeldekker. De Dubbeldekker sloot in juli 2014 de deuren in verband met het lage leerlingenaantal. Na oplevering van de MFA Kruidentuin worden het gebouw van De Dubbeldekker en sportzaal Vitaal gesloopt. Op de voormalige locatie van sporthal Vitaal komen extra parkeerplaatsen
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025