Tijdelijk extra camera’s op de Middenbaan tegen inbraak en vuurwerkoverlast
Donderdag 26 november 2020 (51 sec)
BARENDRECHT – De gemeente en politie zetten de komende tijd twee flex camera’s in op de Middenbaan. Burgemeester van Belzen: “Rond deze tijd wordt normaal gesproken in het kader van het donkere dagen offensief, op verzoek van de politie, de Mobiele Camera-Unit (MCU) ingezet op deze locatie. Gezien de Coronamaatregelen, waaronder het vuurwerkverbod, wordt de huidige MCU nu op overige plaatsen ingezet bij incidenten.”
De inzet van de MCU en de 2 sets (flex) camera ‘s worden door de gemeente en politie ingezet ter voorkoming van overlast en criminaliteit en ter bevordering van het veiligheidsgevoel van onze inwoners. De twee flexibel inzetbare camera’s blijven voorlopig tot 4 januari 2021 op de Middenbaan hangen en zijn zichtbaar voor het publiek.
Zie ook: Veiligheidsplannen van college: Cameratoezicht uitbreiden en ongevallenlocaties aanpakken – De gemeente wil geld beschikbaar stellen voor de aanschaf van meer flexibel inzetbare camera’s, die vooral kunnen worden gebruikt op de grens tussen Rotterdam en Barendrecht.
Artikelfoto: De Mobiele Camera Unit (MCU), die dit jaar niet beschikbaar is, stond afgelopen jaren wel op de Middenbaan.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025