Open Huis bij KunstCreatief Barendrecht: Zelf 3D tekenen met een ‘pen’
Zondag 2 september 2018 (1 min, 14 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteren (Zaterdag 1 september 2018) organiseerde KunstCreatief Barendrecht (KCB) een open dag op de vestiging in De Baerne. Volgende week is er open huis van KCB in de Carnisse Haven (Noordersingel).
Creatief
Voor de kinderen en jongeren die lessen volgen bij Tekenen & Schilderen van kunstenaar Ruben Maalman of Striptekenen van kunstenaar Joeri van den Anker bij KunstCreatief, is het 3D tekenen al een bekend onderdeel van de lessen. In het nieuwe seizoen wordt er meer aandacht gegeven aan het tekenen met de tekentablet of de 3D pennen (foto). Je kunt je ook alvast aanmelden voor het nieuwe seizoen via kunstcreatief.nl
Volwassenen konden tijdens het Open Huis in de Baerne ook kennis maken met het 3D tekenen en ontwerpen via de laptop. Denk aan de mogelijkheden om een maquette van het ontwerp van je droomhuis, boot of auto te maken. Is je dierbaarste materiële bezit kapot? Mis je net het onderdeel wat nergens meer te koop is? Wil je jouw persoonlijke uitvinding in 3D uitvoeren? Maak dan je eigen ontwerp. Met een 3d printer is echt heel veel mogelijk. Ontdek de wereld van het 3D Ontwerpen bij BCK met expert Henk de Vlaam.
KunstCreatief heeft voor jong en oud een grote diversiteit in het aanbod van beeldende cursussen ook in gebouw de Baerne op de Buitenlandse Baan 1.
Foto’s: Open Huis bij KunstCreatief Barendrecht: Zelf 3D tekenen met een ‘pen’ – https://t.co/OL3ECDdnRq #KunstCreatief #Barendrecht pic.twitter.com/hb0jwEmDyd
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 2, 2018
Recent nieuws
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025