Minder ruimte voor attracties: Kleinere kermis komt op ‘Middenbaan zijde’ van nieuwe gemeentehuisplein
Zondag 18 maart 2018 (1 min, 12 sec)
BARENDRECHT – De kermis zal dit jaar, nadat deze in eerste instantie was afgelast, toch doorgaan. De beschikbare ruimte is door de opsplitsing van het gemeentehuisplein echter beperkt, hierdoor is er in vergelijking met voorgaande jaren minder ruimte voor (grote) attracties. De kermis zal op het plein aan de kant van de Middenbaan worden opgebouwd.
Gemeente Barendrecht: “De Binnenlandse Baan is de week voor de kermis afgesloten voor werkzaamheden. In overleg met de ondernemers in het centrum is besloten om de Binnenlandse Baan niet voor de kermis nóg een week af te sluiten. Dat maakt dat er minder ruimte voor de kermis is.” De gemeente geeft tevens aan dat het kermisterrein is ingedeeld in overleg met direct omwonenden: “De kermis komt op het grootste aaneengesloten stuk van het plein, aan de kant van de winkels.”
Kermis voor gehandicapten
Stichting AAVB organiseerde jaarlijks een kermismiddag voor mensen met een beperking. De stichting weet sinds vorige week vanuit de media dat de kermis toch door gaat. Daarop heeft de stichting contact gezocht met de kermisexploitant om te kijken of er plek is voor de doelgroep. “Op dit moment is het nog niet duidelijk wat de mogelijkheden zijn“, zo laat de stichting weten. Zodra er ontwikkelingen zijn zal dit bekend worden gemaakt.
Foto: Archieffoto van een kermisattractie van de kermis in 2017 en een foto van het gemeentehuisplein afgelopen week (het is niet bekend of er dit jaar ruimte is voor deze specifieke attractie).
Recent nieuws
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026