Allememaggies: Signeersessie van Clown Bassie bij The Read Shop op de Middenbaan
Zaterdag 9 september 2017 (46 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Clown Bassie bracht vanmiddag (Zaterdag 9 september 2017) een bezoek aan boekwinkel The Read Shop op de Middenbaan. Bas van Toor was hier om zijn nieuwe boek ‘Allememaggies‘ te promoten. Veel kinderen én volwassenen kwamen af op de clown van het duo ‘Bassie & Adriaan’.
Ruim een uur lang zijn er tientallen handtekeningen gezet en foto’s gemaakt. Een aantal mensen kwam zelfs langs met een fotoboek vol foto’s van een Bassie & Adriaan show in sporthal de Driesprong van vele jaren geleden. Uiteraard zette Bassie hier graag zijn handtekening op.
Allememaggies
‘Allememaggies!’ is een verzameling autobiografische verhalen van Bas van Toor, bij met name de jongere generaties vooral bekend als Clown Bassie van het populaire televisieduo Bassie & Adriaan. Maar veel (groot)ouders van de ‘vriendjes en vriendinnetjes’ zullen Bas ook kennen van de acrobatenact ‘The Crocksons’, waarmee hij samen met zijn broer Aad over de hele wereld optrad in alle grote theaters en nachtclubs.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026