Sportieve BarendrechtNU Beachcup op zonovergoten Bongerd Beach
Zaterdag 24 juni 2017 (51 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteravond (Vrijdag 23 juni 2017) vond de BarendrechtNU Volleybal Beachcup plaats op sportpark de Bongerd. Twaalf teams streden een avond lang tegen elkaar voor de grote beker. Uiteindelijk wist het team De Vishelden het toernooi te winnen. Zij ontvingen uit handen van wethouder van der Linden de beker. De wethouder won met zijn team, EVB, vorig jaar het toernooi.
Aan zomerse sferen was gisteravond (Vrijdag 23 juni 2017) geen gebrek, bij een aangename temperatuur onder een stralende zon was het perfect weer voor de 50 deelnemers om te volleyballen. Dankzij de mix van teams met verschillende niveaus werden er spannende wedstrijden gespeeld. Een extra prestatie werd geleverd door het winnende team: zij hadden de jongste deelnemer (10 jaar) van het toernooi in hun team.
BarendrechtNU en de Buurtsportcoach bedanken alle teams voor hun deelname aan de gezellige, sportieve, avond.
Beachcup
De Beachcup was het afsluitende toernooi van de Barendrecht Beachweek tussen 18 en 23 juni. De Barendrecht Beachweek werd mede mogelijk gemaakt door: De gemeente Barendrecht, KV Vitesse, Spirit Beach, Buurtsportcoach Barendrecht, Stichting KijkopWelzijn en Barendrechtnu.nl
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025