Stemmen voor nieuw speeltoestel na brand Vioolhof
Zondag 8 november 2015 (33 sec)
BARENDRECHT – [Ontwerpen] Binnenkort zal de gemeente een nieuw speeltoestel op het speelplekje aan de Vioolhof plaatsen. Kinderen mogen kiezen uit 3 speeltoestellen. De kinderen kunnen online stemmen op hun favoriete toestel voor het speelplekje.
In juni van dit jaar ging een speeltoestel aan de Vioolhof in vlammen op na brandstichting. Het bleek te gaan om een 15-jarige jongen die met lucifers had zitten spelen. De gemeente liet enkele dagen na de brand al weten dat de dader bekend is en een rekening voor de schade heeft ontvangen.
Stemmen
Stemmen kan tot uiterlijk 20 november 2015. Vul op het formulier je e-mailadres in, dan ontvang je na de sluitingsdatum automatisch een bericht met het meest gekozen ontwerp.
Fotograaf: Gemeente Barendrecht, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025