Speeltoestel Vioolhof in vlammen op: Zwarte rookwolken boven Barendrecht
Woensdag 3 juni 2015 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De brandweer van Barendrecht werd vanavond (Woensdag 3 juni 2015) om kwart voor zeven gealarmeerd voor een melding ‘buitenbrand’ aan de Vioolhof. De brandweerlieden gingen zonder spoed ter plaatse.
Zie ook: Brandstichter speeltuin Vioolhof bekend: dader betaalt
Speeltoestel afgebrand
Aan de Vioolhof bleek een speeltoestel, een soort kubus om op te klimmen, volledig in brand te staan. Bij aankomst van de brandweer was het speeltoestel al helemaal gesmolten. Inmiddels hadden dikke zwarte rookwolken de lucht boven de speeltuin gevuld, deze waren van veraf te zien.
De brandweer heeft de resten van het speeltoestel geblust en heeft vervolgens met schuim de rubber vloertegels geblust.
Update: De gemeente zal op termijn de buurtkinderen laten kiezen uit een nieuw te plaatsen speeltoestel.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025