Informatiebijeenkomst: Glasvezel op Barendrechtse bedrijventerreinen
Vrijdag 18 september 2015 (51 sec)
BARENDRECHT – In de afgelopen maanden heeft Cultissima na een succesvolle implementatie op bedrijventerrein Achterzeedijk bepaald hoe groot de interesse is voor collectieve aanleg van glasvezel is op de bedrijventerreinen Bijdorp, Vaanparken 1-4 en Middelweg. Op grond van deze concrete belangstelling wordt er een bijeenkomst georganiseerd waarin de mogelijke diensten en werkwijze wordt toegelicht.
Tijdens de bijeenkomst wordt duidelijk welke mogelijkheden glasvezel de ondernemers biedt en zal er worden ingezoomd op het “open” netwerkmodel van Brightfiber. Wij zullen de kosten toelichten en laten u zien dat glasvezel vaak minder kost dan u verwacht. U wordt natuurlijk ook ruimschoots in de gelegenheid gesteld om vragen te stellen.
Informatiebijeenkomst
Als u denkt dat glasvezel te duur of ingewikkeld is of heeft u al een glasvezel of een andere breedbandverbinding, laat u dan op deze bijeenkomst informeren over de voordelen van glasvezel. U bent van harte welkom op de informatie bijeenkomst op 24 september a.s. om 17.00 uur. in het van der Valk Hotel aan de Krommeweg 1 te Ridderkerk. Aanmelden kan via info@cultissima.com.
Recent nieuws
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026