Woningovervaller van der Hoekleede krijgt 5 jaar cel
Vrijdag 4 september 2015 (1 min, 2 sec)
BARENDRECHT – Op 20 september 2013 belde een man aan bij een woning aan de van der Hoekleede. De man had een bos bloemen bij zich. De 61-jarige bewoonster vertrouwde het niet, maar voordat ze de voordeur kon sluiten, drong de man samen met twee anderen de woning binnen. Ze bedreigden haar met een mes. Ook werd ze geschopt en geslagen.
Eén van de overvallers werd direct na de overval gepakt. Hij werd vastgepakt door een agent die in de buurt woonde. De overvaller wist echter te ontkomen waarop de agent zijn politie diensthond thuis ophaalde. Dankzij de hond werd de overvaller vervolgens uit de sloot langs de Middeldijk gehaald. Eind oktober 2013 werd verdachte nummer twee aangehouden, nummer drie volgde eind december van datzelfde jaar.
5 jaar cel
Vandaag deed het Gerechtshof Den Haag uitspraak in het hoger beroep over deze zaak. De man had al 5 jaar cel tegen zich geëist gekregen van de Rechtbank in Rotterdam. In hoger beroep is deze eis vandaag (Vrijdag 4 september 2015) in stand gebleven. Wat de status is van de twee andere verdachten in deze zaak is onbekend.
Het @HofDenHaag legt, conform eis OM en vonnis rechtbank, in hoger beroep 5 jaar cel op voor woningoverval Barendrecht op 20-09-13.
— OM hoger beroep (@OM_hogerberoep) September 4, 2015
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025