Woningovervaller van der Hoekleede krijgt 5 jaar cel
Vrijdag 4 september 2015 (1 min, 2 sec)
BARENDRECHT – Op 20 september 2013 belde een man aan bij een woning aan de van der Hoekleede. De man had een bos bloemen bij zich. De 61-jarige bewoonster vertrouwde het niet, maar voordat ze de voordeur kon sluiten, drong de man samen met twee anderen de woning binnen. Ze bedreigden haar met een mes. Ook werd ze geschopt en geslagen.
Eén van de overvallers werd direct na de overval gepakt. Hij werd vastgepakt door een agent die in de buurt woonde. De overvaller wist echter te ontkomen waarop de agent zijn politie diensthond thuis ophaalde. Dankzij de hond werd de overvaller vervolgens uit de sloot langs de Middeldijk gehaald. Eind oktober 2013 werd verdachte nummer twee aangehouden, nummer drie volgde eind december van datzelfde jaar.
5 jaar cel
Vandaag deed het Gerechtshof Den Haag uitspraak in het hoger beroep over deze zaak. De man had al 5 jaar cel tegen zich geëist gekregen van de Rechtbank in Rotterdam. In hoger beroep is deze eis vandaag (Vrijdag 4 september 2015) in stand gebleven. Wat de status is van de twee andere verdachten in deze zaak is onbekend.
Het @HofDenHaag legt, conform eis OM en vonnis rechtbank, in hoger beroep 5 jaar cel op voor woningoverval Barendrecht op 20-09-13.
— OM hoger beroep (@OM_hogerberoep) September 4, 2015
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026