13 juni: Kiwanis Kinderfeest bij De Kleine Duiker
Zondag 31 mei 2015 (1 min, 10 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 13 juni vindt het Kiwanis Kinderfeest plaats op het terrein van De Kleine Duiker. Van 11.00 – 17.00 uur kunnen kinderen uit Barendrecht en omstreken deelnemen aan diverse activiteiten.
De opbrengst van dit evenement is voor de goede doelen die Kiwanis Barendrecht steunt.
Activiteiten
De hele dag kunnen kinderen en (groot)ouders zich uitleven in leuke doe-, kijk & speel- activiteiten. Hutten bouwen van steigerhout, met een hoogwerker de lucht in, spelletjes doen, schilderen, pony rijden, in de zweefmolen zwieren, zich laten schminken Daarnaast zijn er informatiekramen, diverse live optredens en hapjes en drankjes. Voor de vaders is een heuse raceauto aanwezig en wordt de nieuwste elektrische BMW gedemonstreerd.
Loterij
Voor volwassenen is er een goede-doelen-loterij. De hoofdprijs is een rondvlucht boven Rotterdam voor 2 personen. Er zijn veel grote en kleinere prijzen te winnen zoals een splinternieuwe kinderfiets. Loten zijn te koop voor € 2,00. Ook hiervan gaat de gehele opbrengst naar het goede doel. Vooraf kunnen loten al via het contactformulier op de website besteld worden.
Goede doelen
Het Kiwanis Kinderfeest wordt georganiseerd door de leden van Kiwanis Barendrecht ten behoeve van de goede doelen waar zij zich dit jaar voor inzetten: de stichting PiPa en het Levend Landbouwmuseum “De Kleine Duiker” in Barendrecht.
Praktische informatie
Activiteitenkaarten zijn op het terrein te koop en kosten € 5,-. Hiermee kunnen kinderen aan diverse activiteiten deelnemen. Voor het huttenbouwen dient vooraf ingeschreven te worden. Dit kan via kiwaniskinderfeest.nl
Recent nieuws
-
BeSolar vertrekt van Middenbaan, schoonheidssalon Beausain gaat van de Middenbaan naar ‘t Vlak
Woensdag 12 februari 2025
-
Voor €44.441 aan schade rond jaarwisseling 2024-2025 in Barendrecht
Woensdag 12 februari 2025
-
PostNL haalt binnenkort 6 van de 32 brievenbussen weg uit Barendrecht
Woensdag 12 februari 2025
-
Verdachte aangehouden voor poging tot woninginbraak aan het Willem-Alexanderplantsoen
Maandag 10 februari 2025
-
Geldboete van €1450 voor beschonken automobilist die auto crashte op Kilweg
Woensdag 29 januari 2025