Truckrun met dolblije deelnemers rijd toeterend door Barendrecht

BARENDRECHT – In 2026 zal de Truckrun weer terugkeren in Barendrecht. De laatste editie vond plaats in de zomer van 2019. De 10e jubileumeditie zou plaatsvinden in 2020, maar moest worden afgelast vanwege de toen geldende coronamaatregelen.

In de jaren daarna lukte het om verschillende redenen ook niet om de Truckrun te houden. Onder andere vanwege een situatie elders in het land met opgelopen letsel (ivm een remactie) tijdens een Truckrun (en problemen omtrent de verzekering/afhandeling daarvan) en de beschikbaarheid van een locatie om het evenement te kunnen houden.

Terugkeer Truckrun Barendrecht

De organisatie heeft vandaag (Maandag 1 december 2025) aangekondigd dat de Truckrun Barendrecht in 2026 zal terugkeren. Een exacte datum en locatie is nog niet bekend, binnenkort zal de organisatie meer bekend maken voor deelnemers en publiek.

Na een paar jaar rood licht is het eindelijk zover. Het verkeerslicht staat op groen en dat betekent maar één ding: De leukste file van Barendrecht komt terug in 2026!  Bereid je voor op een dag vol toeterende trucks, zwaaiende passagiers en een glimlach langs de hele route.“, aldus Stichting Truckrun Barendrecht in de aankondiging voor 2026.

Truckrun

De Stichting Truckrun Barendrecht is in 2011 opgericht met als doel, het organiseren van een jaarlijkse rondrit door Barendrecht en omstreken, waarbij mensen met een verstandelijke beperking als bijrijder mogen meerijden op een vrachtwagen.

Bekijk hier de foto’s en (drone)video van de Truckrun Barendrecht 2019.



Bekijk hier meer artikels uit de categorie Aankondigingen



« |