10 mei: Kindervoorstelling De Speelfabriek terug in De Baerne
Maandag 1 mei 2017 (50 sec)
BARENDRECHT – Op woensdag 10 mei (14:30 uur) is er weer een voorstelling van De Speelfabriek bij CultuurLocaal in De Baerne.
Deze keer komt Buurman Ben op visite bij Tante T. Hij heeft een koffer met bijzondere spulletjes bij zich die hij verstopt in De Speelfabriek.
De Verzinselaer
Tante T heeft ook een nieuwe stoel die ze vol trots aan iedereen wil laten zien: De Verzinselaer. Hij was vroeger van een tovenaar en je kunt de mooiste verhalen vertellen als je op er op zit. Wil je weten hoe de stoel bij Tante T is gekomen? Met elkaar verzinnen én spelen we het verhaal over De Verzinselaer. Daar gebruiken we dan de spulletjes van Buurman Ben voor.
Tom A-Tjak verzorgt de muzikale begeleiding op zijn gitaar. Na afloop kunnen de kinderen zelf ook even op de gitaar spelen óf een foto laten maken op De Verzinselaer. Kaartjes kosten 4 euro per kind (max 2 volwassen begeleiders inbegrepen) en zijn te reserveren via info [@] cultuurlocaal.nl. Meer informatie is te vinden op cultuurlocaal.nl.
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025