Aanrijding met meerdere voertuigen op de A15
Donderdag 17 januari 2013 (36 sec)
Vanavond om 10 voor half 8 kwam de eerste melding binnen voor een ambulance om naar de A15 te gaan. Een kwartier later werden verschillende brandweerauto’s opgeroepen voor een ‘hulpverlening voertuig personen’. De locatie van het incident was op het stuk van de A15 waar die over de Eerste Barendrechtseweg gaat (‘Viaduct A15’).
Ter plaatse bleek het om een aanrijding te gaan waarbij meerdere voertuigen waren betrokken. De brandweer was opgeroepen omdat er een persoon bekneld zat in een auto. De brandweer heeft het dak eraf geknipt en de persoon eruit gehaald.
Er is nog niets bekend over een mogelijke oorzaak van het ongeval. Ondanks dat het ongeval zorgde voor afgesloten rijbanen is er (nog) geen file ontstaan op de A15.
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025