Twee aanhoudingen overval MCD-supermarkt Barendrecht
Woensdag 16 januari 2013 (36 sec)
Barendrecht – Woensdag heeft de politie twee jonge mannen aangehouden op verdenking van het plegen van een overval op een supermarkt in Barendrecht.
De supermarkt, gevestigd aan de Marijkesingel in Barendrecht, werd op 9 mei 2012 overvallen door twee mannen. Onder bedreiging van een groot vleesmes werd een caissiére door een van de mannen gedwongen de kassalade te openen en graaide er geld uit. De andere man dwong een andere caissiére geld in een plastic tas te storten. De daders gingen er daarna rennend vandoor.
De politie stelde een uitgebreid onderzoek in. Onder meer werden dinsdag getoond in het programma opsporing verzocht. Het onderzoek leidde woensdag tot de aanhouding van de twee verdachten. De twee, beiden 19 jaar oud, komen uit Rotterdam en Barendrecht.
Recent nieuws
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026