VIDEO: Inbreker live gesnapt tijdens inbraak bouwterrein Barendrecht
Vrijdag 4 april 2014 (52 sec)
BARENDRECHT – [VIDEO] Woensdagavond 2 april heeft de politie een man kunnen aanhouden die had ingebroken op een bouwterrein van een tunnel in Barendrecht. Het gaat vermoedelijk om een in aanbouw zijnde tunnel onder de A15 in Carnisselande.
Zijn poging om spullen te stelen én de aanhouding konden live worden bekeken in de politie meldkamer. Het beveiligingsbedrijf heeft de beelden gepubliceerd, bekijk hier de video van de inbreker.
De man betrad rond 21:40 het terrein, maar werd vrijwel direct opgemerkt doordat er op het betreffende bouwterrein beveiligingscamera’s hangen met bewegingsdetectie. Het beveiligingsbedrijf Hillson, van wie de beveiligingscamera’s zijn, heeft een directe link met de politiemeldkamer via het LiveView programma. Hierdoor kan een beveiligingsbedrijf eigen videobeelden van beveiligingscamera’s direct doorzetten naar de politiemeldkamer.
Vanaf dat moment zijn agenten op de melding afgekomen. Nog voordat de man spullen kon stelen is hij aangehouden en afgevoerd naar het politiebureau.
Video met toestemming gebruikt van Beveiligingsbedrijf Hillson
Op 2 april kon de meldkamer Rotterdam via #LiveView de collega’s ook in Barendrecht keurig aansturen Resultaat 1 aanhouding op ‘n bouwplaats
— Politie Live View (@PolitieLiveView) April 3, 2014
Video: BarendrechtNu, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026