16-jarige Barendrechtse inbreker gewond bij inbraak Rotterdam
Zaterdag 5 april 2014 (52 sec)
BARENDRECHT/ROTTERDAM – [Foto’s] Zaterdagavond heeft de politie drie jongens aangehouden na een melding van een inbraak op de Kortedreef in Rotterdam. Daarbij zijn waarschuwingsschoten gelost. Naar de vierde dader wordt nog gezocht. Twee van de vier verdachten zijn 16-jarige jongens uit Barendrecht, één van hen raakte gewond bij de inbraakpoging.
Buurtbewoners melden even voor 18.00 uur een inbraak op de Kortedreef in Rotterdam. Agenten vinden in de tuin een jongen met verwondingen aan zijn hand. De ruit aan de achterzijde is ingeslagen. De 16-jarige jongen uit Barendrecht is aangehouden.
Getuigen melden dat drie andere jongens zijn weggevlucht. Kort daarna zien agenten in de directe omgeving twee jongens die aan het signalement voldoen. Bij de aanhouding van deze jongens zijn waarschuwingsschoten gelost. Het gaat om een 16-jarige en 17-jarige jongen uit Barendrecht en Rotterdam. De politie is nog op zoek naar de vierde dader en doet verder onderzoek.
#Kortedreef #Rotterdam : Foto 2 pic.twitter.com/8BBVK5BPnT
— Nieuws op Beeld (@nieuwsopbeeld) April 5, 2014
#Kortedreef #Rotterdam : Foto van locatie pic.twitter.com/DiY22bB4gd
— Nieuws op Beeld (@nieuwsopbeeld) April 5, 2014
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025