Buschauffeur geschopt en geslagen bij halte Viaduct A15: Twee jongens te voet gevlucht
Vrijdag 12 april 2019 (45 sec)
BARENDRECHT – Een buschauffeur is vanmiddag (Vrijdag 12 april 2019) mishandeld door twee jongens. In de RET bus vanuit Rotterdam richting Barendrecht ontstond een ruzie tussen twee passagiers en de buschauffeur. De twee jongens hebben de buschauffeur geschopt en geslagen.
De jongens zijn te voet gevlucht waarna de politie de achtervolging heeft ingezet. Het vermoeden bestond dat ze de snelweg waren opgeklommen, maar één van de jongens werd in een verderop gelegen wijk gespot.
Een agent heeft (eveneens te voet) één van de jongens kunnen achtervolgen tot het voetbalveld aan de Sonatelaan/Serenadelaan (ruim een kilometer vanaf de plaats van het incident), maar daar is hij hem uit het zicht verloren. De vluchtroute van de andere jongen is niet bekend, hij is ook nog niet aangehouden. Het zou volgens een getuige gaan om jongens van rond de 16 jaar.
De buschauffeur heeft een verklaring afgegeven aan de politie en wordt opgevangen door collega’s die ondersteuning bieden.
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025