Woninginbreker Riederhof op heterdaad betrapt, via daken gevlucht voor politie
Donderdag 4 januari 2018 (1 min, 9 sec)
BARENDRECHT – Rond 18:00 uur vanavond (Donderdag 4 januari 2018) is een inbreker betrapt bij het inbreken in een woning aan de Riederhof. Er was op dat moment niemand aanwezig in de woning, maar buren zagen de inbreker naar binnen gaan.
De wijk was al snel gevuld met vele politiewagens. Agenten aan de achterzijde van de woning zagen de inbreker de woning via het raam op de eerste verdieping verlaten. Hij wist echter te ontkomen.
Gevlucht via daken
De politie stond al bij de woning toen de man uit het raam klom. Hij begon echter direct over het dak van de uitbouw van naastgelegen woningen te rennen. Bij het hoekhuis is hij van het dak gesprongen en te voet gevlucht. Hier is de politie hem uit het oog verloren. Op deze plek stond een heg waar agenten mogelijk nog wel DNA van de verdachte veilig hebben gesteld.
Een zoektocht door de wijk, omliggende tuinen, in schuren en op de daken van de tuinschuurtjes leverde niets meer op. Ook een politiehond is ter plaatse geweest maar kon de inbreker niet meer vinden. Hij is vermoedelijk via de Riederhagen richting de Riedermorgen gevlucht, mogelijk door achtertuinen. De man droeg tijdens zijn vlucht een muts, meer is er over zijn signalement niet bekend.
Live: Grote zoekactie naar (vermoedelijk) een inbreker in de Riederwijk. Politie legt bij een woning DNA sporen vast. https://t.co/xHp69p0PSh
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 4, 2018
Recent nieuws
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025
-
Taakstraf voor ontucht door 15-jarige met 12-jarige in Barendrecht en Heerjansdam
Zondag 21 december 2025