Vuurwerk tijdens jaarwisseling in brievenbussen gegooid aan de Avenue Carré
Dinsdag 2 januari 2018 (57 sec)
BARENDRECHT – Bewoners van de Avenue Carré hadden er al rekening mee gehouden: tijdens de jaarwisseling werd de brievenbus van een aantal bewoners vernield. Tot twee keer toe werd er vuurwerk naar binnen gegooid waardoor meerdere brievenbussen werden opgeblazen.
Vorig jaar gebeurde precies hetzelfde: “Het is bij ons normaal dat een ieder de deuren van de brievenbussen met oud en nieuw open laat staan“, aldus een bewoner. Op die manier heeft de explosie van het vuurwerk minder kracht om schade aan te richten.
Schade
Rond 20:00 uur op oudejaarsavond zag een bewoner rook uit één van de brievenbussen komen. Na controle bleek er inderdaad vuurwerk in te zijn gegooid: “Helaas uit een bus die niet open stond, deze is met toestemming van de VVE beheerder opengebroken om eventuele uitbreiding te voorkomen.”
Omstreeks 22:45 uur was het weer raak met vuurwerk in de brievenbus. Een bewoner ziet nog net een groep van 10 jongeren, jongens en meiden, wegrennen: “Pubers van 16-18 jaar (…) Helaas net te laat voor een heterdaad.” De bewoners hebben, mede vanwege meer overlast de afgelopen jaren, een vermoeden wie de vernielingen hebben aangericht.
Zie ook: Kinderen blazen brievenbussen op van appartementencomplex aan de Iepenwede
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025