Kinderen blazen brievenbussen op van appartementencomplex aan de Iepenwede
Zondag 31 december 2017 (45 sec)
BARENDRECHT – Een groepje kinderen heeft vanmiddag (Zondag 31 december 2017) met vuurwerk brievenbussen vernield aan de Iepenwede, zo heeft een buurtbewoner aan BarendrechtNU laten weten. Twee brievenbussen werden opgeblazen door een stuk vuurwerk dat erin was gelegd.
Een bewoner van het appartementencomplex zag het gebeuren: de jongens die het stuk vuurwerk plaatsten, de knal en het groepje dat daarna snel wegrent. De vernieling en groep kinderen zijn gefilmd.
Schade verhalen
De videobeelden zullen worden gebruikt om te kijken of (ouders van) de kinderen kunnen worden gevonden (in de wijk) zodat de schade op de daders kan worden verhaald. De jonge vandalen staan namelijk herkenbaar op de videobeelden, o.a. met kleding van een lokale sportclub.
De bewoner hoopt de verantwoordelijke(n) te kunnen vinden voordat er aangifte moet worden gedaan. Ze kunnen zichzelf ook bij de politie melden. Aankomende week zal er aangifte worden gedaan.
Recent nieuws
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025
-
Start van vergroeningsproject langs A29 in Barendrecht: Groot aantal nieuwe bomen en struiken
Vrijdag 5 december 2025
-
Za 6 dec: Gratis zak strooizout af te halen op de gemeentewerf
Vrijdag 5 december 2025
-
Binnenkort nieuw op de Middenbaan: Schoonheidssalon Elvire met luxe cosmetica boutique
Dinsdag 2 december 2025
-
GroenLinks en PvdA Barendrecht in 2026 ook gezamenlijk op kieslijst, Tina Jakoeb lijsttrekker
Dinsdag 2 december 2025