Vernielingen op schoolplein Dr. Schaepmanschool aan de Evertsenstraat
Maandag 26 september 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – De politie is op zoek naar mensen die iets hebben gehoord of gezien van vernielingen bij de Dr. Schaepmanschool. Afgelopen weekend werden er op het schoolplein aan de Evertsenstraat vernielingen aangericht. Tips zijn welkom bij de politie via telefoonnummer 0900-8844.
Op het schoolplein staan een aantal stenen banken waar (planten)bakken achter moeten komen. Delen van het zeil en de houten constructie bleken te zijn vernield en door midden gebroken. De schade is inmiddels op een aantal plekken weer (zo goed als) hersteld.
Meer vernielingen
Op het schoolplein worden met enige regelmaat spullen vernield en buurtbewoners melden overlast op en rond het plein. Zo werd er eind juli nog een deel van de gevel van de school kapot getrokken.
Afgelopen weekend vernielingen gepleegd op het schoolplein Schaepmanschool #evertsestraat #Barendrecht. 09008844 pic.twitter.com/uu7tipNABg
— Remy Hartog (@POL_Hartog) September 26, 2016
Recent nieuws
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026
-
Volgende stap gezet voor bijna 2.000 nieuwe woningen in Stationstuinen, bouw start in 2027
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw bootcampparcours geopend in Carnisser Park op geluidswal A15
Donderdag 16 juli 2026
-
Demonstraties tegen AZC in Barendrecht én tegen-anti-AZC demonstratie op gemeentehuisplein
Woensdag 15 juli 2026