FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht 2019
Zaterdag 16 november 2019 (25 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Honderden kinderen waren vanmiddag (Zaterdag 16 november 2019) weer aanwezig bij de intocht van Sinterklaas in het centrum van Barendrecht. Rechtstreeks vanuit Apeldoorn werd de Sint met de brandweerauto naar de Middenbaan in Barendrecht gebracht.
Op het podium werd de Sint welkom geheten door de burgemeester, kinderburgemeester Maas en de vele honderden kinderen. Na het zingen van een aantal liedjes voor Sinterklaas is hij samen met de Pieten de Middenbaan op gegaan om met iedereen op de foto te gaan.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025
-
Brand in toilet van Yulius Discovery College aan de Dennenhout: WC-rolhouder in brand gestoken
Donderdag 20 maart 2025