FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande 2019
Zondag 17 november 2019 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Sinterklaas is gistermiddag (Zaterdag 16 november 2019) weer aangekomen op het Havenhoofd in Carnisselande. Hij kwam na een wandeling (te paard) door de wijk rond 14:30 uur aan op het Havenhoofd. Onder leiding van de Pietenband werd er in een klein uur een wandeling door een aantal wijken van Carnisselande gemaakt.
Om half drie werd de Sint welkom geheten op het podium aan het Havenhoofd. De honderden kinderen, de kinderburgemeester en burgemeester van Belzen zorgen voor een warm welkom.
Op het podium zijn liedjes gezongen voor de Sint en vond de prijsuitreiking van de kleurwedstrijd plaats. Daarna zijn Sinterklaas en de Pieten richting winkelcentrum Carnisse Veste gegaan om hier met iedereen op de foto te gaan en om snoep uit te delen aan het winkelend publiek.
Zie ook: FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht 2019
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025