FOTO’S: Kerstwandeling Bethlehem in Barendrecht 2017 door de Oranjewijk
Zaterdag 23 december 2017 (34 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteravond (Vrijdag 22 december 2017) vond de kerstwandeling ‘Bethlehem in Barendrecht‘ plaats in de Oranjewijk. Vele groepen met tientallen wandelaars liepen in een klein uur langs het hele kerstverhaal.
De wandelaars van jong tot oud liepen langs een sfeervol verlichte route langs taferelen die het Kerstverhaal uitbeelden. Zij beelden de situatie uit van mensen die leefden ten tijde van Keizer Augustus, die bevel gaf dat iedereen moest worden ingeschreven.
Kerstverhaal
Rond de start om 18:00 uur stond de parkeerplaats bij de Driesprong al vol met veel deelnemers die per groep op pad werden gestuurd. Aan het eind van de wandeling werden de wandelaars getrakteerd op (warme) chocomelk en kerstmuziek door het Jeugdorkest in de Triomfatorkerk.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026
-
8 en 9 mei: Bethelbazar bij de Bethelkerk aan de Schaatsbaan
Woensdag 6 mei 2026
-
Tweede minderjarige verdachte veroordeeld voor gewapende overval op Ritel
Woensdag 6 mei 2026