Intocht Avondvierdaagse Barendrecht
Donderdag 6 juni 2013 (49 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + video] Na vier dagen iedere avond 5, 10 of 15 kilometer te hebben gelopen was het vandaag (Donderdag 6 juni 2013) alweer de laatste dag van de Avondvierdaagse 2013 in Barendrecht. De deelnemers van de 5 kilometer liepen vandaag (Donderdag 6 juni 2013) de route: Start bij de hockeyvelden, over het fietspad langs de Gaatkensplas, over de ‘hobbel brug’, langs de eindhalte van de tram, richting Havenhoofd (Carnisseveste), in een rondje eromheen en vervolgens via de ‘hobbel brug’ over het fietspad weer terug richting de hockeyvelden. Hier stonden vele ouders, opa’s en oma’s, vrienden en andere familieleden al klaar langs het fietspad om de kinderen (en ouders) binnen te halen.
Zoals altijd werden er veel bloemen gegeven aan de deelnemers voor hun prestatie, maar ook aan snoep en andere leuke cadeaus was geen gebrek. De wandelaars konden hun medaille ophalen bij een kraam op het terrein van de hockeyclub.
Fotoalbums
- Fotoalbum: Wandeling laatste dag Avondvierdaagse Barendrecht 2013
- Fotoalbum: Intocht Avondvierdaagse Barendrecht 2013
Volg BarendrechtNU.nl via Twitter, Facebook en Google+ voor updates over dit artikel
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025
-
Auto bovenop vangrail bij ongeval op A15
Vrijdag 4 juli 2025
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025