28 okt – 8 nov: Afsluiting oprit parkeerdek Station Barendrecht aan centrumzijde, alleen toegang via Dierenstein
Vrijdag 25 oktober 2019 (1 min, 11 sec)
BARENDRECHT – De kruising Stationsweg/Devel en de op/afrit van het parkeerdek op het NS-station van Barendrecht is van maandag 28 oktober t/m vrijdag 8 november afgesloten. Er zijn werkzaamheden aan het riool en de kabels en leidingen. Het parkeerdek is dan alleen bereikbaar via de oostzijde (Dierenstein) van het station.
Deze wegwerkzaamheden zijn onderdeel van de werkzaamheden voor de bouw van ‘De Stationstuin’. Eerder werden al plannen getoond om de straat Devel een stukje te verplaatsten zodat de ‘knik’ eruit wordt gehaald en er ruimte is voor extra parkeerplaatsen.
Het veelgebruikte fietspad tussen de Devel en de Kwikstaart was afgelopen week al afgesloten. Dit fietspad zal eveneens worden verplaatst om zo ruimte te maken voor een nieuw parkeerterrein nabij de nieuwe woningen.
Update (28 okt, 19:45u) van de gemeente over de verschillen datums op de afsluitingsborden: “De oprit tot het parkeerdek is tot 8 november afgesloten. De Devel is afgesloten tot ca. 31/12 (zolang de weersomstandigheden de werkzaamheden toelaten). Het bord met de einddatum 31/12 langs de Stationsweg klopt dus niet helemaal, deze laten we dan ook weghalen.”
De nieuwe woningen komen op de plek waar vroeger zwembad ‘Het Keerpunt’ was gevestigd.
De kruising Stationsweg/Devel en de op/afrit van het parkeerdek op het NS-station is van maandag 28 oktober t/m vrijdag 8 november afgesloten vanwege werkzaamheden aan riool, kabels en leidingen. Het parkeerdek is alleen via de oostzijde (Dierenstein) bereikbaar. pic.twitter.com/kO0hb7KJu6
— gemeente Barendrecht (@BARENDRECHTzh) October 25, 2019
Recent nieuws
-
Auto op zijn kop in sloot Lorentzweg, verdachte (30) voor de rechter: “Dood door schuld 10-jarige jongen”
Vrijdag 24 maart 2023
-
Nieuw op de Middenbaan: De Schalm Tandtechniek
Woensdag 22 maart 2023
-
Erepenning voor Arnold Sluijs
Dinsdag 21 maart 2023
-
Avondvierdaagse 2023 start 5 juni bij BLOK0180: “Na afwezigheid van twee jaar kunnen en mogen we weer”
Dinsdag 21 maart 2023
-
Februari 2023: 2 straatroven en 6 mishandelingen in Barendrecht
Zaterdag 18 maart 2023