Nachtwerkzaamheden aan rotondes Middelweg en Tuindersweg
Dinsdag 10 september 2019 (49 sec)
BARENDRECHT – De komende weken kan er ‘s nachts gewerkt worden aan de rotondes van de Middelweg en Tuindersweg, dit zou enige geluidsoverlast kunnen veroorzaken.
De gemeente heeft een ontheffing verleend voor ‘overige geluidhinder voor het uitvoeren van deze werkzaamheden in de nachtperiode‘.
Middelweg
De nieuw aangelegde rotonde aan de Middelweg moet op 20 september af zijn, de werkzaamheden begonnen 2 maanden geleden op 20 juli. In de nachten van 11,12, 13, 18,19 en 20 september zal er ook in de nacht worden gewerkt om de bypass te verwijderen en de aansluiting op het nieuwe wegdek te maken.
Tuindersweg
De rotonde en het wegdek rondom de rotonde op de Tuindersweg worden vernieuwd. De werkzaamheden worden merendeels uitgevoerd tijdens reguliere werktijden. Maar om de bereikbaarheid van het tankstation te kunnen garanderen moet een gedeelte van de werkzaamheden worden uitgevoerd in de avond tussen 19.00-23.00 uur, in de periode 9 september tot en met 30 september, voor maximaal 7 avonden. Het zal dan vooral gaan om het asfalteren van de oprit en het aansluiten van de wegdelen.
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026