17 sept: Reünie voor oud-leden BVV Barendrecht
Woensdag 20 juli 2016 (45 sec)
BARENDRECHT – BVV Barendrecht viert dit jaar haar 90-jarig jubileum. Daarvoor organiseert de club eind september een grote feestavond voor al haar huidige leden, maar ook aan de voormalige leden van de BVV wordt gedacht.
Op zaterdag 17 september organiseert de club namelijk een reünie voor iedereen die in het verleden bij de voetbalvereniging betrokken is geweest. Uiteraard moet de bijeenkomst een gezellig samenzijn worden van vele oudgedienden. De organisatie van de reünie is in handen van zes BVV-vrijwilligers.
Reünie
De reünie is gratis toegankelijk en begint op 17 september om 13.00 uur in het jeugdhonk. Wie wil deelnemen, moet zich wel van tevoren opgeven bij Pieter van Hengel (ghengel [@] upcmail.nl) of kan zich aanmelden via de Facebook-pagina die voor de reünie is opgezet. Daar staan ook de voorwaarden voor aanmelding vermeld. Wie nog leuke foto’s uit zijn BVV-team heeft, wordt tenslotte ook van harte uitgenodigd om die in te sturen!
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025